Logo TECElux
Logo TECE
TECElux WC terminál - Toaleta budoucnosti
.

Zaměřeno na WC terminál

Zmáčknout a spláchnout, to je již minulost. Toaleta dneška toho dokáže mnohem více: osprchovat a vysušit, odtahovat pach a automaticky spláchnout. Povětšinou je ale estetičnost obětována na úkor komfortnosti a hygieně. TECE nyní vytvořilo model, který všechny tyto funkce sdružuje. Technologie zmizely za zeď a jediné co je viditelné, je kryt z bílého bezpečnostního skla.

TECElux je terminál pro všechny funkce toalety dneška – i zítřka.

Exkluzivní design
Jednoduché a elegantní zároveň: nová krycí deska z bílého skla se hodí do každé koupelny.
Designová svoboda
TECElux může být kombinován se všemi typy keramik a většinou sprchovacích toalet. Velká skleněná deska chrání stěnu před ostřikem, proto stěna nemusí být obložena obkladem.
Exkluzivita
Špičková verze nabízí neobvyklé řešení: toaleta s odtahem pachu, bezdotykovým ovládáním a nastavením výšky.
Záruka do budoucnosti
S cenově příznivou základní verzí máte estetické řešení a do budoucnosti otevřené řešení pro další funkce: odtah pachu přes uhlíkový filtr, bezdotykové ovládání a připojení sprchovací toalety mohou být instalovány dodatečně.
Jednoduchá údržba
Prvky systému jsou jednoduše přístupné i po instalaci: odejmutím horní skleněné desky dojde k zpřístupnění velkého revizního otvoru.
Kvalita provedení
WC terminál je založen na sofistikované předstěnové a splachovací technologii TECE. I přes svou multifunkcionalitu je TECElux namontován pouze v několika krocích a připraven ihned k použití.